ProG kimler için uygundur?

  • Öğrenci
  • Yeni mezun
  • Genç profesyoneller
  • Hobi meraklısı tüm bireyler için.
  • Eğitime önem veren,
  • Kariyer hedefleri olan,
  • Kişisel gelişime önem veren herkes için!
Öğrenci ve Yeni Mezunlar:
Yoğun rekabet ortamında iyi bir iş sahibi olmak için üniversite mezunu olmak yeterli mi dersiniz?

İş hayatına atılmadan önce, diğer adaylardan farklılaşın!

ProG, iş hayatına ilk adımı atarken ya da kariyer yolunda yükselebilmek için gerekli olan profesyonel uzmanlık ve kişisel becerileri kazandırmaya yardımcı olur.

ProG sayesinde yabancı dilinizi geliştirebilir, yeni hobiler edinir, profesyonel ve mesleki sertifikalı eğitimler ile donanımınızı güçlendirebilirsiniz.

ProG’nin Öğrenci ve Yeni Mezunlar’a sağlayacağı faydalar:

Farklı alanlarda birçok eğitimi kısa sürede alır, iş başvurularında daha donanımlı ve güçlü bir özgeçmiş ile avantaj sağlarsınız.

Sınıf içi verilen eğitimler ile karşılaştırıldığında, çok daha fazla çeşitlilikteki eğitimi daha kısa sürede ve çok daha uygun fiyatlara edinirsiniz.

Aldığınız eğitimleri sertifikalar ile belgeleyebilirsiniz.
Genç Profesyoneller:
Kişisel gelişimi hayatın vazgeçilmez bir parçası hâline getirmek oldukça önemli. Artık sadece mevcut işi iyi yapmak kariyer yolunda ilerlemek için yeterli değil.

Hızla ve sürekli değişen günümüz iş dünyasına ayak uydurun!

ProG’nin içerisindeki kişisel ve profesyonel gelişim eğitimlerden yararlanarak ve sertifika ile belgelendirerek iş ve sosyal hayatta olumlu değişimler yaratın.

ProG’nin Genç Profesyoneller’e sağlayacağı faydalar:

İş hayatında ihtiyaç duyulabileceğiniz temel ya da ileri düzey eğitimleri almanıza imkân yaratır, mevcut bilgilerinizin pekiştirilmesine yardımcı olur.

Çalıştığınız uzmanlık alanında daha kapsamlı bilgi derinliği sağlar. Ayrıca yönetici vasıfları, ekip çalışması gibi konularda da çok yönlü eğitim ve sertifika imkanı sunar.

Farklı yabancı diller öğrenme imkânı sunar, aynı zamanda yabancı eğitmenlerle canlı konuşma derslerine katılarak pratik yapılabilir.

Bireysel farkındalığı arttırmanızda, daha etkin ve başarılı olmanızda yardımcı olur.

Aldığınız eğitimlerle, mevcut işiniz içerisinde farklılaşabilir, yeni kariyer hedeflerine ulaştırmada ön plana çıkarabilirsiniz.

ProG, yoğun iş temposu içerisinde zamana ve mekâna bağlı kalmadan günün istenilen herhangi bir saatinde herhangi bir yerde eğitimleri alabilme imkânı sağlar.